موسسه فرهنگی آموزشی هفت آسمان پرسش Haft Aseman Porsesh Institute

مسابقات صخره نوردی

حسام الدین ناظمی صعود به مرحله دوم مسابقات
سهراب صادقی حضور در فینال مسابقات کشوری در تبریز و جزء ده نفر برتر ایران 

مسابقات بسکتبال

کسب مقام سوم بسکتبال ناحیه سوم توسط رها نعیمی، روژینا شفیعی، هستی حاج حیدری، النا جان قربان، هستی زارعی، آیلین بکرانی، یاسمن ماجد، نیکناز سلطانی، الینا حاجی حسینلو، عسل مفید 

مسابقات بدمینتون

کسب مقام اول انفرادی مسابقات بدمینتون توسط مانی زرگر
کسب مقام دوم تیم دوبل مسابقات بدمینتون توسط آرمان تیموری و ایلیا ماهوش
و کسب مقام  دوم تیمی توسط تیم  بدمینتون دبیرستان پسرانه متشکل از مانی زرگر، آرمان تیموری، آرمین نقشینه، ایلیا ماهوش، سام عباسی

مسابقات بدمینتون

کسب مقام سوم تیم بدمینتون دبستان پرسش متشکل از سام عباسی، آرتین حجتی، سام جهانبخش، بهبد باتقوا، باراد بهدادیان فر و آرش ساسانی

مسابقات مینی بسکتبال

درخشش تیم مینی بسکتبال دوره اول ابتدایی دبستان پرسش متشکل از باربد عرب زاده، بنیامین نصرالله پورمقدم، پرهام نوایی و مهدی فتاحی در بین منتخبین ناحیه 3 و کلاس چهارمی ها در جشنواره مینی بسکتبال ناحیه 3

مسابقات طناب زنی

کسب مقام سوم مشترک طناب زنی سرعتی توسط سامان کریمی و کسری قزوینی زاده 
کسب مقام دوم طناب زنی نمایشی توسط امیر علی وهابی 
کسب مقام سوم طناب زنی نمایشی توسط سامان کریمی 
کسب مقام اول طناب زنی تیمی 3 نفره توسط امیر علی وهابی و سامان کریمی و سام کریمیان 
کسب مقام دوم تیم طناب زنی دبستان پرسش در مسابقات طناب زنی ناحیه 3 

مسابقات دو

کسب مقام دوم دوی 800 متر توسط ارشیا دهقانی 
کسب مقام ششم دوی 60 متر بامانع توسط سامان کریمی
کسب مقام هفتم دوی 100 متر توسط مانی مازوچیان
کسب مقام پنجم دوی 100×4 متر امدادی توسط ارشیا دهقانی، مانی مازوچیان، سامان کریمی و حسام الدین ناظمی کسب مقام چهارم تیمی مسابقات توسط تیم دوومیدانی پرسش متشکل از یارا خدادوستان، آریا خدادوستان ، محمدمهدی قضاوی، محمدرضا احمدی، ایلیا قاضی نوری، سامان کریمی، مانی مازوچیان، حسام الدین ناظمی و ارشیا دهقانی

مسابقات پرتاب وزنه

کسب مقام هفتم  توسط محمد مهدی قضاوی

مسابقات پرتاب توپ

کسب مقام ششم  توسط ایلیا قاضی نوری

مسابقات پرش از ارتفاع

کسب مقام دوم  توسط حسام الدین ناظمی

مشاهده مطالب قدیمی تر...